czwartek, 1 stycznia 2015

W nowy rok "po Toruniu"

Witaj, noworoczny Toruniu!

Mam nadzieję, że nikogo głowa nie boli. ;) Za nami pierwszy (chociaż niepełny) rok istnienia bloga "Po Toruniu". Przez ten czas mogliście przeczytać 79 wpisów z czego 65 zostało poświęconych konkretnym miejscom (znajdziecie je mapie). Gościnnie zawitaliśmy do trzech miast i wzięliśmy udział w siedmiu miejskich wydarzeniach. Wizytowaliśmy 19 z 24 dzielnic Torunia. Zamieściłem ponad 750 autorskich zdjęć, a blog odwiedzano ponad 5 200 razy.

Przed nami nowy rok, rok wyzwań i kolejnych wypadów "po Toruniu". Mam nadzieję, że będzie okazja uzupełnić listę dzielnic o tę brakującą piątkę, że uda nam się wejść na otwarcie kilku miejskich inwestycji i odwiedzić kilka nietuzinkowych i mniej znanych miejsc. Plany jeszcze nie są sprecyzowane. Za wcześnie, aby pisać o konkretach, chociaż kilka wstępnych planów już tli się w głowie. Mogę zdradzić, że gdy tylko pogoda stanie się życzliwsza, jedziemy na Barbarkę; będą też kolejne rowerowe wypady poza gród Kopernika i zwiedzanie innych miast. Liczę na to, że nie będzie nudno. I oby tylko pogoda w tym roku nam dopisywała.

Korzystając z okazji chciałbym złożyć wszystkim toruniankom, torunianom oraz przyjaciołom miasta, najserdeczniejsze, noworoczne życzenia. Obyście w tym roku spełnili swoje marzenia i zrealizowali plany.

2 komentarze: